مجموعه کشاورزی آراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی سیب زمینی خوراک دام  آراد

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با خواص سیب زمینی خوراک دامصفر تا صد تولید سیب زمینی خوراک دامنکات مهم درباره ویژگی سیب زمینی خوراک داماطلاعاتی درباره ویژگی سیب زمینی خوراک دامنحوه تشخیص سیب زمینی خوراک دامفواید سیب زمینی برای خوراک دامفروشندگان سیب زمینی خوراک دام  آراد

تهیه و آماده کردن خوراک دام مهم ترین مسائل برای دام پروران می باشد. هم چنین دامپروران باید پس از تهیه کردن انواع خوراک دام آن ها را به طوری نگهداری کنند که نه تنها که کیفیت آنها کاهش نیابد بلکه طریقه نگهداری باعث شود تا کیفیت خوراک دام بهبود پیدا کند.

یکی از بهترین خوراک ها برای انواع دام سیب زمینی می باشد چرا که نگهداری از آنها نسبت به دیگر خوراک ها از جمله علوفه و مواد متراکم ساده تر می باشد. تولید کنندگان زیادی در زمینه تولید سیب زمینی خوراک دام فعالیت دارند که با توجه به نیاز بازار این محصول را به بازار عرضه می‌ کنند. یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیب زمینی خوراک دام شرکت آراد می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات تولید شده از بزرگ ترین صادرکنندگان سیب زمینی دام شمار می‌ آید.

عمده فروشی سیب زمینی خوراک دام  دادنام

آشنایی با خواص سیب زمینی خوراک دام

آشنایی با خواص سیب زمینی خوراک دام همانطور که در پاراگراف های قبلی اشاره شد بهترین نوع سیب زمینی برای خوراک دام سیب‌ زمینی هایی می باشند که از نظر سلامت تمام مشخصات یک سیب زمینی سالم را داشته باشند. این مشخصات شامل سلامت ظاهری سیب زمینی از جمله سفت بودن آن و هم چنین عاری از هر گونه گل کود و آلاینده های شیمیایی می باشد. همچنین بهترین زمینی ها برای خوراک دام آن هایی هستند که سطح سالمی دارند و هیچگونه پریدگی و شکاف در آن ها دیده نمی شود.

چرا که این بریدگی ها باعث خراب شدن سیب زمینی می شود. همچنین شکاف های به وجود آمده روی سیب زمینی ها می تواند راه برای ورود انواع باکتری و گل و لای به داخل سیب زمینی باشد. در هنگام خرید بهتر است توجه داشته باشید که سیب زمینی هایی دارای ظاهری کاملاً سالم و تمیز را انتخاب کرده و در موارد مورد نیاز خود مصرف کنید.

سیب زمینی تهیه‌ شده باید بدون جوانه باشد زیرا جوانه زدن سیب زمینی نشان دهنده خراب شدن آن است. همچنین سیب زمینی هایی که دارای قسمت های سبز رنگ می باشند دارای سم های خطرناک هستند که نباید دام ها از آن ها استفاده کنند زیرا منجر به بروز بیماری هایی از قبیل بیماری های گوارشی در آن ها خواهد شد.

صفر تا صد تولید سیب زمینی خوراک دام

در صورتی که قصد خریداری انواع سیب زمینی برای خوراک دام های خود هستید نکاتی وجود دارد که باید قبل از خرید حتما به آن ها توجه کنید. هنگام انتخاب و خرید سیب‌ زمینی باید به سالم بودن آن از نظر ظاهری بسیار توجه داشته باشید. همانطور که اشاره شد باید سیب زمینی را انتخاب کنید که کاملاً سفت باشد زیرا نرم شدن سیب زمینی نشان دهنده خراب شدن آن است و سیب زمینی های نرم ماندگاری بسیار پایینی دارند و همچنین از کیفیت آنها کاسته شده است.

هنگام خرید توجه داشته باشید که سیب زمینی انتخاب شده نباید دارای مواد اضافی باقیمانده روی پوست سیب زمینی از جمله کود و مواد شیمیایی و همچنین گل باشد. نکته دیگری که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید بوی زیر زمینی می باشد. سیب زمینی های تازه دارای بوی طبیعی مطبوع و همچنین بوی خاک هستند. زیرا این سیب‌ زمینی‌ ها داخل خاک رشد می کند. اما باید توجه کنید که پوست سیب زمینی ها خیلی گلی و خاکی نباشد.

نکته دیگری که در انتخاب سیب‌ زمینی وجود دارد این است که باید سیب زمینی هایی را انتخاب کنید که بدون جوانه باشند در صورتی که روی سیب زمینی ها جوانه زده باشد طی دو روز آینده این سیب‌ زمینی دیگر غیرقابل مصرف خواهد بود. هنگام مصرف دام ها و طور باید قسمت های جوانه زده شده را به طور کامل و سطح عمیقی از سیب زمینی ها جدا کنید.

از دیگر نکاتی که وجود دارد این است که سیب زمینی تهیه شده نباید دارای چین و چروک باشد چرا که این چین و چروک ها نشان دهنده حمل و نقل نامناسب و همچنین از بین رفتن رطوبت سیب زمینی ها هستند. اگر سیب زمینی ها را در محل های گرم نگهداری کنند دچار چین و چروک و هم چنین بوی نامطبوع خواهند شد. در هنگام خرید باید توجه داشته باشید که سیب زمینی باید سطح یکدست و صاف داشته باشد.

نکات مهم درباره ویژگی سیب زمینی خوراک دام

نکات مهم درباره ویژگی سیب زمینی خوراک دام تولید سیب زمینی طی مراحلی صورت می گیرد که در ادامه برای افزودن اطلاعات شما این موضوع را برای شما شرح می دهیم. تولید کنندگان سیب زمینی برای تولید این محصول بذر سیب زمینی که دارای سرگرد ضخیمی است و همچنین اصطلاحاً چند چشم دارد را در داخل جعبه هایی در مقابل نور طبیعی آفتاب قرار می‌ دهند تا جوانه بزنند. زمانیکه این جوانه‌ ها به یک و نیم الی دو نیم سانتی متر رسید آن ها را درزمین‌ های مورد نظر می کارند. سیب زمینی های جوانه زده را معمولاً در اواسط اسفند و یا اوایل فروردین داخل خاک هایی که شروع به گرم شدن هستند میکارند.

قبل از شروع فرآیند کاشت شیاری به عمق هفت الی پانزده سانتیمتر ایجاد می کنند. سپس جوانه های مورد نظر را درون آن ها قرار می دهند. در این میان لازم است بدانید که عمق دقیق این شیار ها بستگی به نوع سیب زمینی ها دارد. قبل از کشته هر گونه سیب زمینی آنها را لایه نازک کود آغشته می کنند. سیب زمینی های موردنظر را با فاصله چهل الی پنجاه سانتی متر از یکدیگر می کارند تا هنگام رشد فضای کافی را داشته باشند. هم چنین در پایان در هنگام کاشت قسمت جوان را بیرون از زمین قرار می‌ دهند و سپس روی آن را با خاک می پوشانند.

سیب زمینی خوراکی در واقع غده های ورم کرده گیاه سیب زمینی هستند که دارای انواع مختلفی می باشد که از نظر خواص، رنگ و طعم متفاوت هستند، این محصول دارای ارزش غذایی بالایی می باشد و مصرف آن به راحتی انرژی مورد نیاز بدن را تامین می کند و برای بدن بسیار مفید می باشد. این محصول دارای مواد و املاح فراوانی می باشد که بسیاری از نیاز های تغذیه ای بدن را تامین می نماید ضمن اینکه افراد با مصرف این محصول به آسانی سیر می شوند.

پخت سیب زمینی خوراکی متنوع می باشد و می توان آن را به صورت سرخ کرده، آب پز، ترکیب با غذا های مختلف و غیره مصرف نمود، بهترین سیب زمینی دارای پوستی روشن و نازک بدون لکه می باشد و در صورت مرغوب بودن دارای بافتی سفت می باشد که هیچ گونه غده بر روی آن وجود ندارد. این محصول به آسانی کشت می شود و محصول فراوانی دارد و به همین دلیل با قیمت ارزانی قابل خریداری می باشد ضمن اینکه برای مدت طولانی می توان آن را در محیط مناسب ذخیره کرد.

اطلاعاتی درباره ویژگی سیب زمینی خوراک دام

همانطور که می دانید سیب زمینی خوراک دام نیز مانند تمامی محصولاتی که در بازار عرضه می‌ شوند دارای کیفیت‌ های متفاوت می باشد. در صورتی که شما قصد خریداری و تهیه انواع سیب زمینی برای دام های خود را دارید پیشنهاد می‌ کنیم که از انواع با کیفیت و سالم آن استفاده کنید چرا که مصرف زیر زمینی های ناسالم و فاسد شده باعث بروز بیماری هایی در طیور و دام های شما می شود و همچنین که خسارت های جبران ناپذیری را با خود به همراه خواهد داشت.

عوامل موثر بر کیفیت سیب زمینی خوراک دام به چند دسته تقسیم می شوند که از اولین آن ها می توانیم به سالم بودن از نظر ظاهری اشاره کنیم. در صورتی که قصد خرید دارید باید سیب زمینی را انتخاب کنید که از نظر ظاهری سالم باشد و همچنین وقتی که آن را در دست می گیرید باید کاملا سفت باشد و در صورت فشار نباید فرو برود. نکته‌ ای که وجود دارد این است که در هنگام خرید به سفتی سیب زمینی که انتخاب کرده اید توجه کنید زیرا نرم شدن سیب زمینی نشان دهنده شروع فرایند خراب و فاسد شدن آن می باشد. سیب زمینی های نرم ماندگاری نخواهند داشت و به زودی از بین می رود و غیرقابل مصرف خواهد شد.

از عوامل دیگر موثر بر کیفیت سیب زمینی باید به تمیز بودن آن اشاره کرد. سیب زمینی تهیه شده نباید سطح رویه آن دارای مواد شیمیایی از جمله سم و کود و هم چنین گل باشد چراکه هنگام استفاده دام پوست سیب زمینی کنده نخواهد شد و دام های شما بر اثر استفاده از این مواد باقی مانده بر روی پوست سیب زمینی در معرض ابتلا به بیماری ها قرار می گیرند.

نحوه تشخیص سیب زمینی خوراک دام

نحوه تشخیص سیب زمینی خوراک دام مصرف سیب زمینی دادنام برای دام ها بسیار مفید خواهد بود چراکه این سیب زمینی ها دارای انرژی زیادی می باشند. به طوری که هر یک عدد سیب زمینی متوسط دارای ۱۱۰ کالری انرژی می باشد. همچنین باید توجه داشته باشید که این ماده غذایی سرشار از انواع ویتامین ها و مواد فیتو شیمیایی مفید برای سلامتی دام ها است.

شما می توانید با استفاده از سیب زمینی از بروز بیماری در طیور و یا دام های خود جلوگیری کنید. سیب زمینی ها حاوی مقدار زیادی ویتامین c و ویتامین های گروه b و همچنین دارای مقدار زیادی از مواد معدنی مانند آهن کلسیم منیزیوم منگنز و فسفر می باشند که وجود آنها در بدن دام می تواند به سلامت آنها و همچنین افزایش سیستم دفاعی بدنشان منجر شود.

لازم است بدانید که تقویت سیستم دفاعی بدن دام ها باعث مقاوم شدن بدن آنها در برابر باکتری ها و عوامل بیماری زا می شود. در این صورت دام های شما با ابتلا به بیماریها تلف نخواهند شد و با استفاده از خوراک سیب زمینی می توانید از ابتلا و گسترش بیماری در بین دام های خود جلوگیری کنید. سیب زمینی قسمت عمده آن از نشاسته تشکیل شده است. علاوه بر نشاسته سیب زمینی ها دارای آب فراوان و املاح معدنی اسیدهای آلی آنزیم ها و ویتامین های مختلف مورد نیاز بدن دام ها هستند.

در این خصوص باید بدانید که نشاسته های موجود در سیب زمینی نسبت به نشاسته های گندم شفاف تر و روان تر است و این موضوع به هضم ساده آن کمک می کند. این ماده غذایی بسیار مفید و سالم می باشد. همچنین مصرف آن نیروی زیادی به دام ها منتقل می کند. فروشندگان سیب زمینی دادنام این محصول را با کیفیت بالا به بازار ارائه می دهد.

فواید سیب زمینی برای خوراک دام

تهیه و آماده کردن خوراک دام مهم ترین مسائل برای دام پروران می باشد. هم چنین دامپروران باید پس از تهیه کردن انواع خوراک دام آن ها را به طوری نگهداری کنند که نه تنها که کیفیت آنها کاهش نیابد بلکه طریقه نگهداری باعث شود تا کیفیت خوراک دام بهبود پیدا کند.

یکی از بهترین خوراک ها برای انواع دام سیب زمینی می باشد چرا که نگهداری از آنها نسبت به دیگر خوراک ها از جمله علوفه و مواد متراکم ساده تر می باشد. تولید کنندگان زیادی در زمینه تولید سیب زمینی خوراک دام فعالیت دارند که با توجه به نیاز بازار این محصول را به بازار عرضه می‌ کنند. یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیب زمینی خوراک دام شرکت دادنام می باشد که به دلیل کیفیت بالای محصولات تولید شده از بزرگ ترین صادرکنندگان سیب زمینی دام شمار می‌ آید.

سیب زمینی ارگانیک باید دارای ویژگی هایی خاص باشد تا بتوان ان را از بقیه سیب زمینی ها تشخیص داد.از ویژگی های سیب زمینی ارگانیک می توان به رنگ زرد و پوست روشنش اشاره کرد. پوست سیب زمینی باید صاف باشد و هیچ گونه زخم یا خراشیدگی نداشته باشد.

دلیل اینکه مصرف سیب زمینی ارگانیک توصیه می شود اطمینان از حذف مواد دارویی از ان است. یکی از ویژگی هایی که سیب زمینی ارگانیک را بر نوع معمولی ان ارجح می کند داشتن طعم و مزه بی نظیر ان است.همچنین با خرید و مصرف سیب زمینی ارگانیک می توان به محیط زیست و حیوانات هم کمک بسیاری کرد. سیب زمینی ارگانیک عاری از هرگونه تغییرات ژنتکی است و افزدنی های ناسالم هم در ان استفاده نشده است.

فروشندگان سیب زمینی خوراک دام  آراد

فروشندگان سیب زمینی خوراک دام  دادنام عمده فروشی سیب زمینی دام با قیمت عمده ، بسیار مرقوم به صرفه است چون علاوه بر قیمت مناسب این محصول از خاصیت آن نیز بهره مند می شوند. سیب زمینی یکی از سبزیجات خوشمزه و مقوی است که قیمت آن نسبت به سایر تره بار ارزانتر است و از فروش بالایی برخوردار است . این محصول می تواند از کیفیتی سالم و کاملا مناسب برای سلامتی مصرف کنندگان برخوردار باشد. مصرف این محصول درمیان اکثر یت خانواده های ایرانی زیاد بوده و می تواند خواص خوب دارویی و درمانی را برای آنها دارا باشد .

امروزه ایران به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان و صادر کنندگان ارقام مرغوب و ارگانیک سیب زمینی در دنیا معرفی شده که این محصول را نه تنها به بازارهای داخلی بلکه به بازارهای خارجی نیز صادرات می کند . سیب زمینی خوراکی ارگانیک با قیمت عمده در نمایندگی های صادراتی عرضه کننده سیب زمینی های با کیفیت درجه یک ایران، آماده فروش و صادرات می باشد. عمده فروشی سیب زمینی دادنام و فروشندگان سیب زمینی دام این محصول را با قیمت مناسب به بازار ارائه می دهد.

عباس خدابنده لو

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: عباس خدابنده لو

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09190490112

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@aradvegetables.com

مجموعه کشاورزی آراد شما را به خرید بهترین محصولات سیب زمینی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید