آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش سیب زمینی رقم اسپریت به قیمت خوراکی

فروش سیب زمینی رقم اسپریت به قیمت خوراکی

سیب زمینی رقم اسپریت با کیفیتی درجه یک و ظاهری سالم، به قیمت خوراکی و کاملا واقعی در نمایندگی های فروش مستقیم ارقام گوناگون سیب زمینی عرضه می گردد.

سیب زمینی رقم اسپریت

آیا تاکنون شما هم نام سیب زمینی رقم اسپریت را شنیده اید؟
آیا می دانید که مشخصات سیب زمینی اسپریت چیست و چگونه می توان بهترین کیفیت و قیمت فروش این رقم از سیب زمینی را در بازارهای امروزی خریداری کرد؟
کدام یک از نمایندگی های فروش و صادرات سیب زمینی توانسته در زمینه فروش سیب زمینی رقم اسپریت به قیمت خوراکی، از موفقیت بیشتری برخوردار بوده باشند؟
با توجه به اینکه مصرف سیب زمینی خواص مفیدی را برای انسان ها داشته؛ امروزه شاهد آن هستیم که خانواده های ایرانی این محصول را در سبد غذایی روزانه خود جای داده اند.
به طوری که شاید کمتر غذایی باشد که در آن از سیب زمینی استفاده نشده باشد؛ به خصوص وقتی آشپزان برای یک بیماری که در منزل نگهداری می کنند، قصد تهیه غذاهای مقوی داشته اند.
در ادامه ضمن معرفی انواع ارقام گوناگون سیب زمینی مورد خرید و فروش واقع شده در بازارهای کشور، شما را با قیمت فروش مناسب سیب زمینی رقم اسپریت و چگونگی خرید آسان و مقرون به صرفه آن آشنا خواهیم کرد.
در حال حاضر با مراجعه به معتبرترین فروشگاه اینترنتی عرضه انواع ارقام سیب زمینی، خریداران می توانند بدون هیچ نگرانی از بابت کیفیت محصول، خریدی مطمئن را در جای جای ایران به شکل عمده، بسته بندی شده، لیبل دار و سورت شده انجام دهند.

سیب زمینی رقم اسپریت

 

آشنایی با ارقام گوناگون سیب زمینی در ایران

همانطور که می دانید کشور ایران یکی از بزرگترین کشورها در تولید انواع ارقام گوناگون سیب زمینی به شمار می آید.
وجود ارقام گوناگون سیب زمینی در بازارهای کشور، می تواند رقابت میان تولید کنندگان و حتی فروشندگان سیب زمینی را بیش از پیش داغ و پرحرارت نشان دهد.
اینکه چگونه می توان بهترین رقم سیب زمینی را از معتبرترین مراکز فروش عمده و کلی سیب زمینی خریداری کرد، خودش موضوع چالش برانگیزی است که از دغدغه های اصلی خریداران عمده و کلی می باشد.
طبیعی است که آشنایی با ارقام سیب زمینی می تواند در خریدی بهتر و مطمئن تر، با توجه به نرخ قیمت تعیین شده، از نقش فزاینده ای برای مشتریان برخوردار باشد.
به طور کلی انواع ارقام سیب زمینی از منظر دوره رشد به سه گروه ذیل تقسیم بندی می گردند:

 • رقم های خیلی زودرس و زودرس: دوره کامل برای رشد و تولید غده در ارقام خیلی زودرس چیزی در حدود ۷۰ الی ۸۰ روز بوده و در رقم های زودرس به ۸۰ الی ۹۰ روز می رسد.
 • رقم های متوسط رس یا میان رس: این ارقام سیب زمینی برای رسیدن و تولید غده، به ۱۰۰ تا ۱۲۰ روز زمان نیاز داشته اند. رقم های میان رس سیب زمینی به ارقام تابستانه نیز مشهور می باشند.
 • رقم های دیررس: زمان لازم برای رشد کامل و تولید محصول در این ارقام؛ ۱۳۰ تا ۱۵۰ روز بوده و به رقم های دیررس پاییزه نیز معروف می باشند.
ناگفته نماند که عملکرد ارقام خیلی زودرس و زودرس نسبت به رقم های دیررس کم تر بوده و به علت بالا بودن درصد آب، کم بودن ماده خشک و نازکی پوست غده، قابل ذخیره به صورت انبار نیستند و بایستی تازه مصرف شوند. ارقام سیب زمینی خیلی زودرس و زودرس به رقم های بهاره نیز معروف می باشند.
طبیعی است که رقم های دیررس، دارای عملکرد و مقدار نشاسته بیشتر بوده و خاصیت آنها برای نگهداری در انبار، حتی بیشتر از ارقام میان رس می باشد.
از جمله انواع ارقام گوناگون سیب زمینی در ایران، می توان به این ارقام اشاره جدی داشت:

 1. سیب زمینی رقم اسپریت
 2. سیب زمینی رقم آگریا
 3. سیب زمینی رقم بامبا
 4. سیب زمینی رقم جلی
 5. سیب زمینی رفم مارفونا

هر یک از این ارقام سیب زمینی دارای مشخصات منحصربفرد از منظر دوره رشد، نوع مصرف، رنگ گوشت و مناطق کشت توصیه شده می باشند.
در ادامه کمی بیشتر با مشخصات سیب زمینی رقم اسپریت آشنا شده و راز خرید مطمئن از کیفیت و قیمت سیب زمینی رقم اسپریت مواردی را به شما می گوییم.

سیب زمینی رقم اسپریت

سیب زمینی رقم اسپریت و مشخصات آن

همانطور که متوجه شدید یکی از ارقام سیب زمینی که امروزه در اغلب مراکز خرید و فروش ارقام سیب زمینی عرضه می گردد، سیب زمینی رقم اسپریت است.
چقدر با مشخصات این سیب زمینی آشنایی دارید؟
راز خرید مطمئن این رقم از سیب زمینی چیست؟
باید گفت که سیب زمینی اسپریت از ارقام نیمه زودرس سیب زمینی است امروزه غالبا در فصل تابستان از میزان فروش بالایی برخوردار می باشد.
نوع مصرف رقم سیب زمینی اسپریت، تازه خوری بوده و دارای رنگ گوشتی زرد رنگ است که مناطق کشت بهاره، از مناطق کشت توصیه شده برای این رقم از سیب زمینی، می باشد.
بدون شک مصرف رقم ارگانیک و باکیفیت سیب زمینی اسپریت می تواند از خواص بسیار مفیدی برای مصرف کنندگان برخوردار باشد.
اما اینکه چگونه می توان رقم ارگانیک و درجه یک از سیب زمینی را خریداری کرد، خودش موضوعی مهم و چالش برانگیز برای تمامی خریداران و مشتریان بوده است!
شما خریداران برای خرید ارقام درجه یک سیب زمینی در بازارهای امروزی، می توانید راهکارهای زیادی را دنبال کنید.
اما بنظر شما کدام راهکار بهتر، اقتصادی تر و مطمئن تر است؟
خرید سیب زمینی به صورت مراجعه حضوری و یا خرید از نمایندگی های فروش آنلاین و مستقیم سیب زمینی که می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری به انجام برسد؟

سیب زمینی رقم اسپریت

از کجا بهترین رقم سیب زمینی را تهیه کنیم؟

اگر به دنبال بهترین رقم سیب زمینی در بازارهای امروزی هستید، باید از مراکز فروشی خرید کنید که مستقیما با تولید کنندگان سیب زمینی از ارقام درجه یک و ارگانیک در ارتباط بوده اند.
سیب زمینی اگر کاملا ارگانیک، تازه و درجه یک باشد، هم مشتری بیشتری دارد و هم می تواند خواص بسیار مفیدتری را دارا بوده باشد.
امروزه مراکز فروشی که بهترین رقم سیب زمینی را عرضه می کنند؛ می توانند تجارت بسیار پرسودی را در بازارهای کشور از آن خود کرده باشند.
به خصوص آن دسته از مراکز فروشی که با یک رنج قیمت ثابت و بدون افزایش های ناگهانی، مشتریان ثابتی را برای خود در نظر گرفته و می توانند روز به روز بر مشتریان خود بیافزایند.
از کجا بهترین رقم سیب زمینی را تهیه کنیم؟ سوالی نیست که خیلی دور از انتظار برای مشتریان باشد. چرا که اغلب آنها یا فروشندگان عمده سیب زمینی بوده و یا اینکه از مصرف کنندگان سیب زمینی هستند.
این موضوع می تواند سبب آن شود که فروشندگان، بیشتر بفروشند و مصرف کنندگان با خرید یک سیب زمینی درجه یک و مرغوب، از خواص بیشتری بهره مند گردند.

آیا امکان خرید اینترنتی سیب زمینی وجود داشته است؟

در بازارهای امروزی خرید و فروش سیب زمینی، به طور کلی دو راهکار اصلی برای خرید سیب زمینی وجود داشته است:

 1. راهکار اول اینکه خریداران می توانند به شکل حضوری به بازارها و یا میادین میوه و تره بار مراجعه کرده و با توجه به مذاکراتی که انجام می دهند، خرید خود را به انجام می رسانند.
 2. راهکار دوم می تواند خیلی ساده تر و آسان تر از راهکار اول باشد. بدین صورت که خریداران می توانند با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی، بدون نیاز به مراجعه حضوری و بدون اتلاف وقت و هزینه ای اضافی، خرید خود را صورت دهند.

شما به عنوان یک خریدار سیب زمینی، کدام راهکار را ترجیح می دهید؟
آیا می دانید که در دنیای الکترونیکی امروزی، حتی خرید سیب زمینی به شکل آنلاین می تواند به شکل کاملا مطمئن از کیفیت و به خصوص قیمت خرید صورت گیرد؟
در ادامه ضمن معرفی مزایای خرید اینترنتی سیب زمینی، می توانیم راز خرید بهترین سیب زمینی رقم اسپریت را برای شما روش تر نموده باشیم.

مزایای خرید اینترنتی سیب زمینی چیست؟

مزایای خرید اینترنتی سیب زمینی بیشتر از آن است که خریداران امروزه بتوانند بدون توجه به آن، خودشان مستقیما به بازارهای حقیقی مراجعه کرده باشند. تجارت اینترنتی حتی در بازار خرید و فروش سیبب زمینی می تواند حرف اول را در میان تمامی راهکارهای خرید و فروش این محصول زده باشد.
به شرط آنکه عرضه کنندگان اینترنتی سیب زمینی، با در ارتباط بودن با تولید کنندگان بهترین سیب زمینی ارگانیک، امکان خرید مستقیم از زمین های کشاورزی را برای مشتریان فراهم آورده باشند.
در این صورت است که خریداران می توانند با توجه به میزان نرخ قیمت سیب زمینی عرضه شده در این مراکز، سفارش خرید خود را به ثبت رسانیده باشند.
به طور کلی از جمله مزایای خرید اینترنتی سیب زمینی می توان به این موارد اشاره کرد:

 1. خرید مستقیم سیب زمینی ارگانیک و باکیفیت از کشاورزان نمونه و معتبر
 2. حذف تمامی واسطه ها هنگام خرید
 3. ارسال بار و سفارشات در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان

سیب زمینی رقم اسپریت

عرضه بهترین ارقام سیب زمینی به شکل سورت شده

در نمایندگی های خرید و فروش آنلاین سیب زمینی، این امکان فراهم شده تا بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری داشته باشید، بتوانید همین حالا نسبت به ثبت سفارش خرید خود اقدامات لازم را انجام داده باشید.
این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین مراکز فروش و صادرات عمده انواع ارقام درجه یک سیب زمینی، توانسته خدمات ویژه ای را برای مشتریان خود در سراسر ایران در نظر گرفته باشد.
یکی از ارقام پرفروش به خصوص در فصل تابستان، سیب زمینی رقم اسپریت است.
این رقم از سیب زمینی می تواند در صورت مصرف تازه خوری، از طعم و مزه ای خوش برخوردار بوده و همچنین دارای خواص مفیدی هم باشد.
این مجموعه خرید و فروش آنلاین انواع ارقام سیب زمینی در نظر دارد با ارائه مستقیم انواع بهترین سیب زمینی رقم اسپریت از سردخانه ها و انبارهای مجهز تولید کنندگان معتبر، بتواند خریدی مطمئن را برای مشتریان خود رقم زده باشد.

سیب زمینی رقم اسپریت

فروش سیب زمینی رقم اسپریت با مناسب ترین قیمت

فروش سیب زمینی اسپریت که مصرف تازه خوری داشته، در حال حاضر با مناسب ترین قیمتی که شما در سایر بازارهای کشور آن را استعلام نموده اید، می تواند قابل انجام باشد.
محصولی درجه یک و ارگانیک از رقم سیب زمینی اسپریت می تواند برای بسیاری از خریداران بسیار زیاد مهم و ارزشمند قرار گیرد.
خانواده های ایرانی محصولی با نام سیب زمینی را بسیار زیاد در طبخ غذاهای خود استفاده می کنند.
تهیه انواع خلال سیب زمینی سرخ کردنی همراه غذا و یا انواع سیب زمینی کبابی، می تواند نرخ فروش سیب زمینی اسپریت را بالاتر از پیش نموده باشد.
مناسب ترین قیمت سیب زمینی اسپریت به شکل سورت شده و یا در بسته بندی های مشمایی شکل یا گونی های با وزن متفاوت، می تواند نرخ مختلفی را در هر مرکز فروشی داشته باشد.
اما مهم آن است که خریداران سیب زمینی بتوانند با در نظر گرفتن کیفیت سیب زمینی؛ قیمت مناسبی را بابت آن پرداخته باشند.
حتما شما هم شاهد این موضوع بوده اید که وجود سیب زمینی های بی کیفیت در بازارهای امروزی، به هیچ وجه نرخ فروش خوبی را برای عرضه کنندگان آن رقم نمی زند.
این سیب زمینی ارگانیک، درجه یک و با اندازه مناسب و سالم است که می تواند از میزان نرخ فروش بیشتری برخوردار بوده باشد.
چه برسد به انواع سیب زمینی سورت شده که حتی برخی از فروشگاه های خوار و بار فروشی هم آن را در بسته بندی های گوناگون با وزن های متفاوت به عرضه می رسانند.
در حال حاضر اینکه مشتریان می توانند بهترین رقم سیب زمینی از جمله رقم اسپریت را خرید به شکل مستقیم و آنلاین نمایند، به نوبه ی خود روشی کاملا جدید و منحصربفرد بوده است.
آیا می دانید که در این مجموعه آنلاین عرضه انواع سیب زمینی می توانید بدون نیاز به اینکه با واسطه ای در ارتباط بوده، همین حالا سفارشات خود را ثبت کرده و در محلی که تعیین می کنید، بار خود را تحویل بگیرید؟

سفارش خرید عمده سیب زمینی اسپریت و سایر ارقام سیب زمینی

اگر به دنبال ثبت سفارش خرید عمده بهترین رقم سیب زمینی اسپریت به همراه سایر ارقام سیب زمینی می باشید، در حال حاضر امکان سفارش خرید آنلاین فراهم شده و کاهش هزینه های رفت و آمد را برای شما مشتریان رقم خواهد زد.

از اینکه این مجموعه آنلاین عرضه مستقیم بهترین ارقام سیب زمینی را برای خرید عمده، با کمتربن قیمت ممکن انتخاب نموده اید، مفتخریم و به شما این نوید را می دهیم که پس از خرید عمده، از کیفیت خرید خود رضایتمندی کامل را داشته باشید.
به سایت امتیاز دهید و ما را خشنود کنید.
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عباس خدابنده لو
راه های ارتباطی:
مدیرفروش: 09190490112
پست الکترونیکی: khabbas90@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش سیب زمینی زنجان

فروش سیب زمینی بذری و خوراکی زنجان

فروش سیب زمینی زنجان در انواع بذری و خوراکی در ارقام اسپریت، بامبا و … …