مشاوره و سفارش

سیب زمینی :

 مسلما یکی از عواملی که می تواند فعالیت هر شرکت یا کشور را در بازار های مختلف خارجی تداوم و رونق بخشد رعایت کیفیت محصولات می باشد که این موضوع می تواند از کیفیت محصول تا بسته بندی را شامل شود.

انتخاب درست محصول, برداشت اصولی محصول, رعایت نمودن استاندارد های بسته بندی و سورتینگ که بر حسب کالیبر معین می شود. این موارد هستند که در گسترش روابط کاری و همکاری مستمر می توانند نقش به سزایی داشته باشند.

 

شرکت ما یکی از بزرگترین تامین کنندگان سیب زمینی در ایران است. شعار شرکت ما با کیفیت خوب با قیمت مناسب است.

خواص سیب زمینی :

سیب زمینی یکی از مواد اولیه پر کاربرد در آشپزی محسوب میشود و این یک مسئله کاملا بدیهی است, سیب زمینی انواع مختلفی دارد که هر کدام خاصیت, طعم خاص خودش را دارد.

سیب زمینی نیز از نمونه هایی است که کشت ان به صورت عمده انجام می گیرد و در کشور ایران می توانید ان را در کل ماه از سال خریداری کنید.

سیب زمینی آگریا یکی از انواع سیب زمینی های موجود می باشد که برای مصارف کارخانه های چیپس و خلال استفاده می شود و یکی از ویژگی های این نوع قند پایین آن هست که برای سرخ کردن در دمای بالا بسیار مناسب هست.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه گروه کشاورزی آراد حاصل در کنار هم قرار گرفتن کشاورزان مجرب و صاحب تخصص و مدیران متعهد و آشنا به علوم روز می باشد. این مجموعه با استفاده از تجربه سالها فروش به روش های سنتی و افزودن روشهای نوین به آن در صدد است تا سیب زمینی و دیگر محصولات را بصورت مستقیم با برند آراد تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید.

در بازار داخلی، ترویج و تبلیغ استفاده از سیب زمینی و خریداران به صورت مستقیم و در بازارهای خارجی تلاش در راه اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران به عنوان عرضه کننده محصولات با کیفیت مدنظر بوده است.

شعار ما کیفیت بالای محصولات می باشد و هرگز آن را فدای دستیابی به قیمت رقابتی در بازار نخواهیم کرد، هرچند در حال حاضر نیز قیمت های ما با در نظر گرفتن کیفیت، مناسب ترین می باشد. همه آنچه که بودیم و هستیم لطف رب جلیل و توکل مدیران و پرسنل مجموعه به او می باشد و در صدد هستیم تا کاستی های خود را در کوتاه ترین زمان جبران نماییم. در این راه همراهی شما، برگ برنده گروه کشاورزی آراد می باشد.

مدیر مجموعه آراد

Call Now Buttonتماس بگیرید